WYBIERZ I SPEŁNIJ MARZENIE


Wybrane prezenty i pytania zgłaszajcie na email: zostanmikolajem@op.pl

lub dzwońcie: 600 04 22 48.

A potem prezenty wysyłajcie na adres:

Renata Manista
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
ul. Parzęczewska 46
95-100 ZGIERZ

Z dopiskiem „ZOSTAŃ MIKOŁAJEM” oraz imieniem i nazwiskiem dziecka, i numerem prezentu.

 

PONIŻEJ ZAMIESZCZAMY GWIAZDKOWE MARZENIA DZIECI I ICH OPIEKUNÓW ORAZ TERAPEUTÓW.
WYBIERZ JEDNO Z NICH I SPEŁNIJ JE 🙂

 

11.3. Mateusz Szczepaniak – bluza rozpinana L, słodycze  – Mikołajem jest Fundacja 1+ :))

DZIĘKUJEMY ZA WPŁATY NA RADĘ RODZICÓW:

150 zł Pani Kasia,

150 zł Pani  Kamila,

500 zł Pan Rafał,

300 zł, Pan Marcin,

750 zł, Pan Krzysztof,

50 zł Pani Kasia,

DZIĘKUJEMY MIKOŁAJOM :)))

EXTRA PREZENT czyli telewizor 50″ dla naszych dzieci ufundowała COCA COLA :)))

24.2.   Odkurzacz,

26.2.   Mata masująca na krzesło,

26.4.   Wałek rehabilitacyjny 100×35,

26.5.   Używany telewizor LCD,

26.7.   Fotel SAKO XXXL

27.4.   Gry edukacyjne na PC,

30.4.   Matematyka – karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną, ćwiczenia część 1 i 2 wyd. WIR,

32.2.   Książki Ewy Guszczyk-Kolczyńska: „Dziecięca Matematyka, „Dzieci ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się matematyki,

34.2.   Drukarka(najtańsza)

34.3.   Radiomagnetofon (CD, USB),

35.1.   Mozaika w drewnianym pudełku,

35.3.   Ćwiczę z kolorami – 40 szt. z kartami,

35.4.   Alimo – karty do mozaiki 10-rzędowych,

36.3.   Tacy sami, ale inni. Aktywni społecznie, Aktywni zawodowo, wyd. PWN, – Mikołajem jest Pani Ania 🙂

37.2.   Zestawy wycinaków kreatywnych – duże,

37.7.   Komplet kubków i talerzyków (6-12),

37.10.   Filmy: „Pokłosie”, „Ida”, „Moje córki krowy”, „Iluzja 2”. – Mikołajem jest Pani Ania Pietrucha z Oświęcimia 🙂

38.2.   Drukarka( najtańsza),

38.3.   Biurko z boczną szafką,

39.1.   Drukarka( najtańsza),

39.5.   Książki: „W domu i na podwórku”, „Cztery pory roku”.

40.1.   Zestaw piszący do białej tablicy (mazaki, gąbki, płyny), choinka z bombkami –ozdobami,

40. Filmy:

40.5.1 „Dzieci z dworca zoo”,

40.5.2 „Stowarzyszenie umarłych poetów”,

40.5.3 „Mój biegun”,

40.5.4 „Niemożliwe”.

42.3.   Doniczki zielone duże średnica 30 cm – 10 szt.,

42.5.   Maszynka do włosów.

43.2.   Papier ksero,

43.3.   Wycinaki,

44.1.   Gra bingo,

44.3.   Głośniki komputerowe,

44.4.   Laminarki + folia,

45.5.   Kolorowy papier ksero.

46.2.   Drukarka(najtańsza),

46.3.   Kolorowy papier ksero,

46.4.   Papier ksero,

46.5.   Ozdobny papier na dyplomy.

47.5.   Gry dydaktyczne i towarzyskie: Scrable, Uno, Kalambury, 50 gier dla całej rodziny, 5 sekund, tajemnice, itp.

48.1.   Wycinarki do papieru,

48.6.   Pistolet na klej + wkłady

49.3.   Wypalarka do drewna,

49.4.   Gry: Rodzinna gra bingo, Rodzinne kalambury, Remiks słowny, Splash Attack, Boast ! (Reslly up!), 5 sekund junior, Dobble kids.

50.1.   Wypalarka do drewna,

50.2.   Lutownica transformatorowa,

50.4.   Telewizor używany.

51.1.   Używany komputer (jednostka centralna),

51.3.   Mała chusta animacyjna,

52.6. Laminarka – Mikołajami są Rodziny Krzemińskich i Borkowskich z Szamotuł :))

53.1.   „Dotyk i komunikacja” Knill – program specjalny płyta CD,

53.1a. Schodki biblioteczne używane, podobne do tych: http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=MEBLE+STYLOWE+-+SCHODY+BIBLIOTECZNE+stopnie+78113&bmatch=base-relevance-floki-5-uni-1-2-1025

53.4.   Zestaw wycinaków kreatywnych – duże.

53.5.   Pacynki, kukiełki do różnych bajek.

54.1.   Sztaluga,

54.2.   Używany komputer,

54.3.   Dziurkacze ozdobne – duże,

54.4.   Tusz do drukarki /HP Deskjet 6940/ 2 x czarny i 2 x kolorowy,

54.5.   Pendrive 16-32 GB.

55.5.   Zestaw do pozoracji ran.

56.2.   Taker-zszywacz + zszywki,

56.3.   Pendrive 16-32 GB,

56.5.   Gra Dart – tarcza + rzutki.  – Mikołajami są Natalia i Michał z Ostrowa Wielkopolskiego 🙂

59.1.   Piłka rehabilitacyjna XXXXL,

59.2.   Piłki do gier zespołowych,

59.3.   Rower,

59.4.   Hulajnoga Stiga,

59.5.   Łyżwy regulowane.

60.2.   Rowerek treningowy,

60.5.   Steper.

61.3.   Wycinaki do papieru – 3 szt.

61.4. Tusz kolorowy i czarny HP Deskvet 930 C

62.1.   Tablety – 2 szt. (tablety będą nagrodami dla najlepszego ucznia w szkole oraz dla mistrza uprzejmości),

63.1.   Słuchawki duże 4 sztuki,

63.2.   Klawiatura komputerowa 4 sztuki,

63.4.   Używany komputer( jednostka centralna),

63.5.   Edukacyjne programy komputerowe.

64.2.   Klawiatury komputerowe – 6 szt,

64.3.   Głośniki komputerowe -6 szt,

64.4.   Słuchawki -6 szt,

64.6. Prezenter do komputera

65.2.   Radiomagnetofon (CD, USB),

65.4.   Pistolet na klej +wkłady

65.5.   Gry planszowe : Farmer, robale, splendor, junior, fasolki.( Prod. Rebeliantow, Trefl, Egmont )

66.4. Pampersy 0d 30 kg, XXXL

66.5. Środki do dezynfekcji rąk,

Fax Cannon   – Mikołajami są Joanna i Aldona z Warszawy 🙂 

drukarka i skaner – Mikołajami są Marysia i Antek 🙂

Sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci: wałek do masażu, fitball, beret stabilizacyjny  – Mikołajem są wspaniali Judocy z Klubu Gwardia Łódź :)))

140 ołówków, 5L płynu do naczyń, 5L mydła w płynie  – Mikołajami są Państwo Bożenna i Zenobiusz Zagozda :))

Suszarka do włosów, czajnik bezprzewodowy, myszki do komputera 3 szt.   – Mikołajami są Joanna i Aldona z Warszawy :))

Kilka ryz papieru xero, 2 duże pojemniki plastikowe (może na klocki) i trochę książek do biblioteki.  – Mikołajami są Joanna i Aldona z Warszawy :))

 

24.      Grupa przedszkolna „PUCHATKI” wychowawca Mariola Okraska

24.1.   Laminarka, – Mikołajem jest Klasa 2G SPK im. K.Jagiellonki przy Ambasadzie RP w Sztokholmie 🙂

24.3.   Chusta animacyjna z Klanzy, – Mikołajem jest Klasa 2G SPK im. K.Jagiellonki przy Ambasadzie RP w Sztokholmie 🙂

24.4.   Instrumenty muzyczne (zestaw dla przedszkolaka), – Mikołajem jest Martyna Rokicka

24.5.   Układanki, gry puzzle (bardzo proste), lekarz zestaw dla dzieci.  – Mikołajem jest Agnieszka Szewczyk 🙂

24.6. Duże puzzle piankowe  – Mikołajem jest sklep TEREFERE ze Stalowej Woli 🙂

 

25.0.      Grupa przedszkolna „ DELFINKI’’ wychowawca  Anna Florczak

25.1.   Kuchnia zabawkowa, – Mikołajem jest Franio z Rodzicami, Kalisz 🙂

25.2.   Odkurzacz zabawkowy, – Mikołajem jest Anna Nagórska z Rodziną :)))

25.3.   Żelazko zabawkowe i deska do prasowania,- Mikołajem jest Anna Nagórska z Rodziną :)))

25.4.   Pralka zabawkowa, – Mikołajami są Magda, Artur, Hania i Filip 🙂

25.5.   Laminarka. – Mikołajem jest Społeczność Pruszcza Gdańskiego :)))

25.6. Duże puzzle piankowe  – Mikołajem jest sklep TEREFERE ze Stalowej Woli 🙂

 

26.0.  Zespoły Rewalidacyjno-Wychowawcze wychowawcy Danuta Dzięciołowska oraz Bożena Szymczak

26.1.   Duża tablica korkowa, – Mikołajem jest KOD Żoliborz, Bielany i Powiaty Zachodnie :))

26.3.   Akumulatorki 1,2 v (do zabawek dźwiękowych) lub baterie „paluszki,” (większą ilość), – Mikołajem jest Mikołaj z Będzina 🙂

26.6.   Środki higieniczne: rękawiczki jednorazowe, podkłady, chusteczki nawilżające, mydło do mycia rąk, ręczniki papierowe, dozownik do mydła, Mikołajami są Mikołajowie z Łodzi 🙂

26.8.   Piosenki dla dzieci, bajki na Cd – Mikołajem jest Anna Nagórska z Rodziną :)))

26.9.   Zabawki dźwiękowe, muzyczne – Mikołajem jest Anna Nagórska z Rodziną :)))

26.10. Zabawki edukacyjne – manipulacyjne – Mikołajem jest Anna Nagórska z Rodziną :)))

 

27.0.  KLASA I-III wychowawca Wioletta Retelewska

27.1.   Elektryczna temperówka do kredek, Mikołajami są Agnieszka i Grzegorz 🙂

27.2.   Kredki pastele, zabawki używane, Mikołajem jest Ania z Bielawy :)))

27.3.   Filc w arkuszach, – Mikołajem jest Ania :))

27.5.   Czajnik bezprzewodowy. – Mikołajem jest Edyta Rusińska

 

28.0.  KLASA I-III autystyczna z upośledzeniem lekkim wychowawca Małgorzata Wojtkowiak

28.1. Pudła plastikowe do przechowywania zabawek, – Mikołajami są Rodziny Krzemińskich i Borkowskich z Szamotuł :)))

28.2.   Zestawy: mały lekarz, mały majsterkowicz,  – Mikołajami są Rodziny Krzemińskich i Borkowskich z Szamotuł :)))

28.3.   Radioodtwarzacz z wejściem USB, – Mikołajami są Rodziny Krzemińskich i Borkowskich z Szamotuł :)))

28.4.   Zabawkowy laptop edukacyjny z zasilaczem, – Mikołajami są Rodziny Krzemińskich i Borkowskich z Szamotuł :)))

28.5.   Bloki techniczne białe i kolorowe, papier kolorowy, – Mikołajami są Rodziny Krzemińskich i Borkowskich z Szamotuł :)))

28.6.   Klocki lego (mogą być używane), – Mikołajami są Tomek i Marysia :))

28.7.   Czajnik bezprzewodowy. – Mikołajami są Rodziny Krzemińskich i Borkowskich z Szamotuł :)))

 

29.0.  KLASA I-III autystyczna z upośledzeniem umiarkowanym wychowawca Ewa Grzybowska

29.1.   Kleje w sztyfcie – 10 szt., Mikołajem jest Ania z Bielawy :)))

29.2.   Papier ksero – 1 ryza, – Mikołajem jest Michasia Jaskuła z rodzcami, Zgierz

29.3.   Puzzle drewniane (np. 24 elementy) – 3 szt., – Mikołajem jest Karina :))

29.4.   Laminarka + folia. – Mikołajem jest Karina :))

 

30.0.  KLASA I-III  U  wychowawca Emilia Ciemcioch

30.1.   Pakiet „Moje sylabki” – zestaw 1-5 części, wyd. WIR ćwiczenia do nauki czytania metoda symultaniczno-sekwencyjna, – Mikołajem jest Jan Chmielewski 🙂

30.2.   Pakiet „Moje sylabki” – nauka pisania – 3 zeszyty ćwiczeń wyd. WIR, – Mikołajem jest Jan Chmielewski 🙂

30.3.   Moje układanki – części 1, 2 i 3 wyd. WIR, – Mikołajem jest Społeczność Pruszcza Gdańskiego 🙂

30.5.   Gry edukacyjne: mówiące pióro – wyrazy, 10 gier w 1, gry matematyczne. – Mikołajem jest Monika Adamowicz 🙂

 

31.0.  KLASA II-III  U  wychowawca Małgorzata Nowińska – Mikołajem jest „Stowarzyszenie motocyklowe WILD BOARS East Chapter” :)))

31.1.   Eduludo – figury geometryczne, – Mikołajem jest „Stowarzyszenie motocyklowe WILD BOARS East Chapter” :)))

31.2.   Mozaika w drewnianym pudełku – Epideixis, – Mikołajem jest „Stowarzyszenie motocyklowe WILD BOARS East Chapter” :)))

31.3.   Paleta – gra Epideixis; wyprawka pierwszoklasisty, – Mikołajem jest „Stowarzyszenie motocyklowe WILD BOARS East Chapter” :)))

31.4.   Mistrz getriko – układanka, Dobble – gra. – Mikołajem jest „Stowarzyszenie motocyklowe WILD BOARS East Chapter” :)))

31.5.   Jonod magnetibook magnetyczna układanka – alfabet. – Mikołajem jest „Stowarzyszenie motocyklowe WILD BOARS East Chapter” :)))

 

32.0.  KLASA IV-V  UB  wychowawca Aneta Mikołajczyk

32.1.   „W domu i na podwórku” oraz „Świat według mnie” czytanie ze zrozumieniem dla dzieci z zaburzeniami komunikacji językowej, wyd. WIR, – Mikołajem jest Społeczność Pruszcza Gdańskiego 🙂

32.3.   Gra „Super dziecko”, – Mikołajem jest Ewa Kozynacka 🙂 

32.3a.   Gra „Super dziecko”, – Mikołajem jest Aleksandra Zalasek 🙂 

32.4.   Papier ksero, – Mikołajem jest Ania :)))

32.5.   Mazaki do tablicy białej. – Mikołajem jest Społeczność Pruszcza Gdańskiego :)))

 

33.0.  KLASA IV-VI  wychowawca Anna Barylska

33.1.   Gry: Dooble Kids, Uno, gra planszowa Eurobiznes,  – Mikołajami są Dobre Pastereczki :)))

33.2.   Bajki czytane na CD: „Baśnie i legendy”, Jana Brzechwy, – Mikołajem jest Społeczność Pruszcza Gdańskiego :)))

33.3.   Filmy na DVD: „Mikołajek”, „Wakacje Mikołajka”, – Mikołajem jest Magda z Rodzinką 🙂

33.4.   Przybory plastyczne i piśmiennicze: papier ksero, farby, mazaki, kredki, blok techniczny, papier kolorowy, pisaki, kleje, taśmy klejące. Mikołajami są Dorota Klimczak i mali wolontariusze z Przedszkola nr 2 im. M. Kownackiej w Tomaszowie Mazowieckim :)))

 

34.0.  KLASA IV-VI  UA  wychowawca Jolanta Bratuszewska

34.1.   Karta WiFi do komputera, Mikołajami są Iwona i Piotr 🙂

34.4.   Materiały plastyczne, Mikołajami są Dorota Klimczak i mali wolontariusze z Przedszkola nr 2 im. M. Kownackiej w Tomaszowie Mazowieckim :)))

34.5.   Gry edukacyjne, puzzle. – Mikołajem jest Szkółka Roślin Ozdobnych „Clematisy” + Iwona i Piotr :)))

 

35.0.  KLASA V-VI UA  wychowawca Anna Weteska

35.2.   Bystre oczko – Adamigo, – Mikołajem jest Małgorzata Skocińska

35.5.   Magnesy na tablicę i mazaki do białej tablicy. – Mikołajem jest Społeczność Pruszcza Gdańskiego :)))

 

36.0.  KLASA  V-VI UB wychowawca Małgorzata Komorowska

36.1.   „Łączenie wyrazów w zdania” – pomoc  edukacyjna, wyd. WIR, – Mikołajem jest Społeczność Pruszcza Gdańskiego 🙂

36.2.   Pewny start. Mój dobry rok. Lubię jesień. Lubię zimę. Lubię wiosnę. Lubię lato, wyd. PWN, Mikołajami są Jacek, Karolina i Laura z Bristolu :))

36.4.   Czajnik bezprzewodowy, – Mikołajem jest Szkółka Roślin Ozdobnych „Clematisy”

36.5.   Super Dziecko – gra edukacyjna, wyd. Komlogo.  – Mikołajem jest Ewa Kozynacka 🙂

 

37.0.  KLASA I-II  GIMNAZJUM  wychowawca Ewa Gęmbka

37.1.   Kubki i talerzyki, – Mikołajem są dwie klasy: IVa i Va z Prywatnej Szkoły Polsko-Angielskiej z Poznania :)))

37.3.   Zestawy puzzli do 100 elementów – 3 szt., Mikołajem jest Marzena Rozalia 🙂

37.4.   Gry planszowe (różne), Mikołajem jest Monika Sikorska :))

37.5.   Mazaki do białej tablicy. Mikołajem jest Liwia Mazurek 🙂

 

37.6.      KLASA III GIMNAZJUM  wychowawca Beata Kosmalska

37.8.   Puzzle, – Mikołajem jest Anna Nagórska z Rodziną :)))

37.9.   Gry planszowe: Byli sobie podróżnicy, Quiz historyczny – Historia Polski, Mikołajem jest Rozi 🙂

 

38.0.      KLASA III GIMNAZJUM  UA wychowawca Agnieszka Kierbedź

38.1.   Laptop używany, – Mikołajem jest Rodzina z Kijowa 🙂

38.4.   Zegar ścienny okrągły z cyframi, czajnik bezprzewodowy, Mikołajem jest Ewa 🙂

38.5.   Książki: Pewny start; Mój dobry rok. Wyd. Szk. PWN, Pewny start; Cztery pory roku. Wyd. Szk. PWN, Pewny start; Zajęcia rewalidacyjne. Wyd. Szk. PWN. – Mikołajem jest Centrum Medyczne „Żelazna” :)))

 

39.0.      KLASA  III  GIMNAZIUM UB  wychowawca Ewa Wolska-Siech

39.2.   Ruter, Mikołajem jest Natalia i Nina

39.3.   Gry dydaktyczne, – Mikołajem jest Patrycja :)))

39.4.   Kolorowanki dla dzieci, – Mikołajem jest Patrycja z pomocnymi Mikołajami :))))

 

40.0.      KLASA I-II  ZAWODOWA  Kucharz wychowawca Izabela Mazurkiewicz

40.2.   Gra planszowa – Chińczyk, – Mikołajem jest Patrycja z pomocnymi Mikołajami :))))

40.3.   Gra planszowa – Jawa kalambury, – Mikołajami są Klaudia i Sławek 🙂

40.4.   Gra planszowa – Na grzyby (Rabel), – Mikołajami są Tymon i Miłosz :)))

 

 

41.0.      KLASA I PDP  wychowawca Izabella Rogowska

41.1.   Drukarka( najtańsza), – Mikołajem jest Klasa II Gimnazjum Towarzystwa Edukacyjnego Vizja (Warszawa-Wawer)

41.2.   Pewny Start; Świat wokół mnie – pakiet. Wyd. PWN (karty pracy), – Mikołajem jest Centrum Medyczne „Żelazna” :)))

41.3.   Pewny Start; koncentracja uwagi, poziom 1. Wyd. PWN (karty pracy), Mikołajami są Jacek, Karolina i Laura z Bristolu :))

41.4.   Poznaje i rozumiem Świat, cz. 1, 2, 3 i 4. Wyd. Harmonia (karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną) – Mikołajem jest Kasia M. :))

41.5.   Książka „Świat wokół mnie w domu i na podwórku, Czytanie ze zrozumieniem dla dzieci z zaburzeniami komunikacji językowej. Wyd. WIR. – Mikołajem jest Społeczność Pruszcza Gdańskiego 🙂

 

42.0.      KLASA II-III  ZAWODOWA OGRODNIK  wychowawca Jarosław Dawid

42.1.   Czajnik bezprzewodowy, – Mikołajem jest Szkółka Roślin Ozdobnych „Clematisy” :))

42.2.   Pendrive 32 GB, – Mikołajem jest Szkółka Roślin Ozdobnych „Clematisy” :)))

42.4.   Listwy zasilające (przepięciowe) – 2 szt.,  – Mikołajami są Justyna i Stefan Wincek 🙂

42.6.   Fotel biurkowy  – Mikołajem jest Pani Agnieszka wraz z rodziną z Łodzi 🙂

 

43.0.      KLASA  II-III PDPA wychowawca Małgorzata Basta

43.1.   Puzzle, – Mikołajem jest Anna Nagórska z Rodziną :)))

 

43.4.   Plastelina, nożyczki, papier kolorowy, Mikołajami są Dorota Klimczak i mali wolontariusze z Przedszkola nr 2 im. M. Kownackiej w Tomaszowie Mazowieckim :)))

43.5.   Klej w sztyfcie 10 szt. Mikołajami są Dorota Klimczak i mali wolontariusze z Przedszkola nr 2 im. M. Kownackiej w Tomaszowie Mazowieckim :)))

43.6.  Klej w sztyfcie 10 szt.  – Mikołajem jest Ania z Bielawy :)))

 

44.0.      KLASA III  ZAWODOWA  KUCHARZ  wychowawca Kalina Szymczyk

44.2.   Zeszyty A4 w kratkę, długopisy (każda ilość), – Mikołajem jest Anna Żurek-Peplińska z młodzieżą Bursy Międzyszkolnej w Tarnowie :))

44.5.   Środki czystości: rękawiczki jednorazowe, płyny do mycia naczyń, zmywaki, mleczko do czyszczenia. – Mikołajem są dwie klasy: IVa i Va z Prywatnej Szkoły Polsko-Angielskiej z Poznania :)))

 

45.0.      KLASA  III  PDP  B   wychowawca  Bożena Ziętek

45.1.   Piłka nożna, – Mikołajem jest Anna Nagórska z Rodziną :)))

45.2.   Puzzle, – Mikołajami są Ewelina i Paweł Bułatowie z dziećmi – Kraków 🙂

45.3.   Gry edukacyjne, – Mikołajami są Ewelina i Paweł Bułatowie z dziećmi – Kraków 🙂

45.4.   Papier ksero,  – Mikołajem jest Klasa II A Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Zgierzu :))) BRAWO :)))

 

46.0.      Pokój wychowawców

46.1.   Ciśnieniomierz, – Mikołajem jest KOD Żoliborz, Bielany i Powiaty Zachodnie :))

 

47.0.      PIERWSZA GRUPA INTERNATOWA DZIECI Z UPOŚLEDZENIEM UMIARKOWANYM I ZNACZNYM wychowawca Agnieszka Namysłowska

47.1.   Suszarka do włosów, czajnik bezprzewodowy, – Mikołajem jest Pani Edyta :)))

47.2.   Płyty do ćwiczeń np. Ewy Chodakowskiej, – Mikołajem jest Iza 🙂

47.3.   Radio lub głośniki do komputera, – Mikołajem jest Emilka ze współpracownikami i rodziną 🙂

47.4.   Kosmetyki dla nastolatek, – Mikołajami są Tymon i Miłosz :)))

 

48.0.      DRUGA  GRUPA  INTERNATOWA DZIECI Z UPOŚLEDZENIEM UMIARKOWANYM I ZNACZNYM wychowawca Idalia Jaborska

48.2.   Puzzle, – Mikołajem jest Dorota Wróblewska 🙂

48.3.   lampka nocna, – Mikołajem jest Ewa 🙂

48.4.   Gry tematyczne: Mała poczta, Fryzjer, – Mikołajem jest Kasia M. :))

48.5.   Papier ksero.  – Mikołajem jest Pani Agnieszka wraz z rodziną z Łodzi 🙂

 

49.0.      CZWARTA  GRUPA  INTERNATOWA DZIECI Z UPOŚLEDZENIEM UMIARKOWANYM I ZNACZNYM wychowawca Beata Strojek

49.1.   Pistolet na klej + wkłady, – Mikołajem jest Dorota Wróblewska 🙂

49.2.   Pudło plastikowe z pokrywą na zabawki, – Mikołajem są dwie klasy: IVa i Va z Prywatnej Szkoły Polsko-Angielskiej z Poznania :)))

 

50.0.      PIĄTA  GRUPA  INTERNATOWA DZIECI Z UPOŚLEDZENIEM UMIARKOWANYM I ZNACZNYM wychowawca Andrzej Kosiewicz

50.3.   Pistolet na klej + wkłady, – Mikołajem jest Dorota Wróblewska 🙂

50.5.   Papier ksero. – Mikołajem jest Literkowo.com.pl :))

 

51.0.      Świetlica szkolna

51.0. Duże puzzle piankowe  – Mikołajem jest sklep TEREFERE ze Stalowej Woli 🙂

51.2.   Używany mały odkurzacz, – Mikołajem jest Pani Edyta :)))

51.4.   Plastikowe pudło na klocki – 3 szt., – Mikołajem są dwie klasy: IVa i Va z Prywatnej Szkoły Polsko-Angielskiej z Poznania :)))

51.5.   Pufa – piłka albo duża pluszowa maskotka (jako poduszka). – Mikołajem są dwie klasy: IVa i Va z Prywatnej Szkoły Polsko-Angielskiej z Poznania :)))

 

52.0.      Świetlica dla dzieci autystycznych

52.1.   Koraliki do nakładania, nakładanka, – Mikołajami są Rodziny Krzemińskich i Borkowskich z Szamotuł 🙂

52.2.   Drewniane puzzle,  – Mikołajem jest Ania 🙂

52.3.   Mozaiki, – Mikołajem jest Ania 🙂

52.4.   Dmuchawka,  – Mikołajami są Rodziny Krzemińskich i Borkowskich z Szamotuł 🙂

52.5.   Artykuły plastyczne – Mikołajami są Dzieci i kadra z przedszkola „Zielony Słonik ” w Warszawie 🙂

 

53.0.      Biblioteka

53.2.   Mikołajek na DVD i inne lektury na DVD, – Mikołajem jest Szkółka Roślin Ozdobnych „Clematisy”

53.3.   Bajki audiobooki,  – Mikołajem jest Małgorzata Lewicka

 

55.0.      Promocja zdrowia

55.1.   Pasty i szczoteczki do zębów, model do instruktażu higieny jamy ustnej, – Mikołajem są dwie klasy: IVa i Va z Prywatnej Szkoły Polsko-Angielskiej z Poznania :)))

55.2.   Mydełka, dezodoranty i szampony, Mikołajami są Ewa, Zuzia i Tomasz :)))

55.3.   Grzebienie, szczotki do włosów, – Mikołajami są Tymon i Miłosz :)))

55.4.   Mop, chusteczki nawilżające, – Mikołajem są dwie klasy: IVa i Va z Prywatnej Szkoły Polsko-Angielskiej z Poznania :)))

 

56.0.      Pracownia techniczna

56.1.   Komputer stacjonarny, – Mikołajem jest Firma SEALED AIR POLSKA Sp. z o.o. :)))

56.4.   Kordonki do wyszywania – mix kolorów, – Mikołajem jest Anna Nagórska z Rodziną :)))

 

57.0.      Pracownia  ogrodnicza

57.1  Używany komputer  – Mikołajem jest Pani Lucyna

 

58.0.      Pracownie logopedyczne dla dzieci niemówiących i z problemami mowy

58.1.   Logopedyczny Piotruś Memory, – Mikołajami są Klaudia i Sławek 🙂

58.2.   Dmuchajka logopedyczna, – Mikołajem jest Centrum Medyczne „Żelazna” :)))

58.3.   Książki: Elementarz matematyczny. Iwona Wąsik. Wyd. Harmonia, Dźwięczna czy bezdźwięczna. Wyrazy. Barbara Sawicka, Historyjki obrazkowe z humorem, – Mikołajem jest Centrum Medyczne „Żelazna” :)))

58.4.   Zestaw kontrolny PUS, – Mikołajem jest Centrum Medyczne „Żelazna” :)))

58.5.   PUS Kto? Co? Rzeczownik 2. Gramatyka języka polskiego, – Mikołajem jest Centrum Medyczne „Żelazna” :)))

58.6.   PUS Gramatyka na wesoło 1. Gramatyka języka polskiego, – Mikołajem jest Centrum Medyczne „Żelazna” :)))

58.7.   PUS Jaki? Jaka? Jakie? Przymiotnik 1. Gramatyka języka polskiego, – Mikołajem jest Centrum Medyczne „Żelazna” :)))

58.8.   PUS Ortografia 2. Zmiękczania. Ćwiczenia z ortografii języka polskiego, – Mikołajem jest Centrum Medyczne „Żelazna” :)))

58.9.   PUS Ortografia 3. RZ – Ż.  Ćwiczenia z ortografii języka polskiego, – Mikołajem jest Centrum Medyczne „Żelazna” :)))

58.10. PUS Ortografia 1. Ó – U.  Ćwiczenia z ortografii języka polskiego. – Mikołajem jest Centrum Medyczne „Żelazna” :)))

 

59.0.      Sala gimnastyczna

 

60.0.      Sala gimnastyki korekcyjnej

60.1.   Wioślarz, Mikołajem jest Joanna z Łodzi :))

60.3.   Kulki do basenu suchego, Mikołajami są Sylwia i Marcin Stanisławscy 🙂

60.4.   Piłki fitness, miękkie małe piłki, – Mikołajem jest www.literkowo.com.pl 🙂

 

61.0.      Koło  turystyczne

61.1.   Pendrive – 3 szt, Mikołajem jest Monika Sikorska :))

61.2.   Papier kolory ksero – 2 ryzy, – Mikołajem jest Firma SEALED AIR POLSKA Sp. z o.o. :)))

61.5. Papier ksero. Mikołajem jest Monika Sikorska :))

 

62.0.      Pedagog  szkolny

62.2.   Puzzle, Książki – 2 szt. (nagrody dla młodzieży). – Mikołajem są dwie klasy: IVa i Va z Prywatnej Szkoły Polsko-Angielskiej z Poznania :)))

 

63.0.      PRACOWNIA KOMPUTEROWA PRZY BIBLIOTECE SZKOLNEJ  ICM

63.3.   Myszki 4 sztuki, – Mikołajami są Agnieszka, Rafał i Oskar 🙂

 

64.0.      PRACOWNIA INFORMATYCZNA

64.1.   Myszki – 6 szt, – Mikołajami są Dorota i Kacper z Warszawy 🙂

64.5.   Pendrive- 3szt. – Mikołajami są Tymon i Miłosz :)))

 

65.0.      GRUPA TRZECIA INTERNATOWA wychowawca Agnieszka Widawska

65.1.   Czajnik elektryczny  – Mikołajem jest Anna Nagórska z rodziną 🙂

65.3.   Toster – Mikołajem jest Szkółka Roślin Ozdobnych „Clematisy”

 

66.0.      ŚRODKI CZYSTOŚCI   

66.1.   Ręczniki papierowe, – Mikołajem są dwie klasy: IVa i Va z Prywatnej Szkoły Polsko-Angielskiej z Poznania :)))

66.2.   Mydełko w płynie,  – Mikołajami są Justyna i Stefan Wincek 🙂

66.3. Chusteczki nawilżone + toster jako prezent extra, – Mikołajami są Tymon i Miłosz :)))

66.6. Płyn do mycia naczyń,  – Mikołajami są Justyna i Stefan Wincek 🙂

66.7. Płyn do mycia powierzchni płaskich (podłóg),  – Mikołajami są Justyna i Stefan Wincek 🙂

 

67.0. Pomoce dla dzieci niemówiących -Milena Sztajerowska -Anglart

67.1. Logopedyczne rybki – Mikołajem jest Centrum Medyczne „Żelazna” :)))

67.2. Zestaw kontrolny PUS – Mikołajem jest Centrum Medyczne „Żelazna” :)))

67.3. PUSY Wędrówki Mrówki KIKI  cz. 1 – Mikołajem jest Mikołaj :)))

67.4. PUSY Gutek i Balbinka cz. 2 – Mikołajem jest Mikołaj :)))

67.5. PUSY Ćwiczenia w orientacji – Mikołajem jest Mikołaj :)))

 

Grupa przedszkolna „PUCHATKI” wychowawca Mariola Okraska

0.1 Nelson Njolm – niebieska łódka dziadka Świnki na kółkach, Kinder kanapki, Mikołajami są Natalia Ossowska i Karol Jastrzębowski

0.2 Natalka Makowska – maskotka myszka Miki, lalka Barbie, lalkę bobasa z wanienką, zestaw lekarza, Elzę kucyka pony, Kinder kanapki, Mikołajem jest Aleksandra Kozak

0.3 Barbara Rzeżawska – jednoczęściowy kostium kąpielowy na 134 cm oraz Kinder mleczne Kanapki, – Mikołajem jest Asia Baraniak Śrem :))

0.4 Oliwier Szlichter – duży samochód strażacki lub policyjny z dźwiękami, Kinder Kanapki, Mikołajami są Aleksandra i Jarosław Szulak 🙂

0.5 Julia Mirowska – kolocki, puzzle, kręgle, zabawkowy zestaw typu keyboard z mikrofonem, mały domek dla lalek. Mikołajem jest „Mikołaj „

 

Grupa przedszkolna „ DELFINKI’’ wychowawca  Anna Florczak

1.1 Tomasz Pawlak – pojazdy budowlane, Kinder kanapki, Mikołajem jest Karolina Fijałkowska

1.2 Igor Typiak – rakietowy tor zjazdowy z autkami (Neneko), Kinder kanapki, – Mikołajem jest Mikołaj :))

1.3 Adam Żytkiewicz – sterowane autko lub koparkę lub garaż, Kinder kanapki, Mikołajami są Martyna Dukat i Mateusz Gorzelak

1.4 Miłosz Juszczak – pościel w Minionki oraz gigantyczne kręgle (giga kręgle), Kinder kanapki, Mikołajami są Aleksandra i Jarosław Szulak 🙂

1.5 Zuzia Marcinkowska – wózek dla lalek oraz lalkę, Kinder kanapki. – Mikołajem jest Magdalena Kolarz

 

Zespoły Rewalidacyjno-Wychowawcze wychowawcy Danuta Dzięciołowska oraz Bożena Szymczak

2.1.     Jerzy Tupicz – dmuchany, zamszowy fotel 1.04m X 1.09m X 71 cm (INTEX), piżama na 152 cm, słodycze , Mikołajami są Uczniowie klasy VI B SP. 24 SPO Warszawa z panią Marzeną Derejko :))

2.2.     Krystian Kurowski – zabawki dzwiękowo-świetlne, buty ocieplane  rozmiar  30, słodycze, Mikołajami są Ewa i Andrzej

2.3.     Mateusz Politański – mata masująca na fotel, słodycze, Mikołajem jest Jacek Sierota z Rodzicami 🙂

2.4.     Julia Kramarska – Miś Eduś, Szczeniaczki uczniacki lub Mis edukacyjny, słodycze, – Mikołajem jest Mikolaj z Zygmuntowa

2.5.     Wiktor Edelwajn – materac dmuchany 2 osobowy, dres na 140 cm, słodycze, – Mikołajem jest Iwona Kowalska

2.6.     Jola Trojak – MP 3, słodycze, – Mikołajem jest Mariusz Maluski , Kanada

2.7.     Hubert Bartczak – klocki Lego Duplo Arktyka, słodycze – Mikołajem jest Centrum Med. „Żelazna ” Warszawa

2.8.     Jan Gibski – ssak do odsysania wydzieliny, (napisz na adres zostanmikołajem@op.pl po szczegóły) – Mikołajem jest Jacek Sierota z Rodzicami 🙂

2.9.     Patrycja Wójcik – pościel z bajki „Kraina Lodu ‘’, piżama na 146 cm, słodycze, – Mikołajem jest Magdalena A.

2.10.   Adam Skowroński – termometr bezdotykowy (Turbo med.), szczoteczka do zębów Oral B Vivaliti, słodycze,  – Mikołajem jest Agnieszka Szewczyk 🙂

2.11.  Nikolas Musielak – termometr bezdotykowy (Turbo med.), masażer do ciała RELAX TONE SPIN na prąd, słodycze, – Mikołajami są Kasia i Michał Brzoza 🙂

2.12.  Barbara Manista – radiomagnetofon na CD, MP3 z gniazdem USB, pendrive, – Mikołajami są Zuzia, Marzenka i Mariusz Kozak-Zagozda

2.13.  Wiktoria Durys – ręcznik 180×100, zabawka dźwiękowa (piesek-kotek-kaczuszka). – Mikołajem jest Izabela Dwojak, Leszno 🙂

 

KLASA I-III wychowawca Wioletta Retelewska

3.1.     Piotr Bieliński – kolejka elektryczna, słodycze, Mikołajami są Aleksandra, Bożena, Bartłomiej Michalak i Marcin Jaroszewicz

3.2.     Jakub Kruk – ręczna konsola do gier, słodycze,  – Mikołajem jest Tomasz S.

3.3.     Dawid Michalski – klocki lego – karetka, rękawice bokserskie ,słodycze, Mikołajem jest Monika + specjalny prezent od Pana Jacka Sobierajskiego rękawice bokserskie a autografami !!!!

3.4.     Igor Król – strażacy z gaśnicą (Paymobil) lub samochód brygady policyjnej lub warsztat motocyklowy lub komisariat policji, słodycze, – Mikołajem jest Monika Forysiak, Ząbki

3.5.     Mateusz Gorzkiewicz – gra Monopol, samolot lub klocki lego, – Mikołajem jest Monika Forysiak, Ząbki

3.6.     Zuzanna Szadkowska – LEGO FRIENDS Piekarnia, lala płacząca, słodycze. Mikołajami są Ania i Sławek Ajchsztet z Borówca k. Poznań

3.7.  Dawid Kędzia – Lego Star Wars – Mikołajami są Joanna i Daniel Stusio 🙂

 

KLASA I-III autystyczna z upośledzeniem lekkim wychowawca Małgorzata Wojtkowiak

4.1.     Wiktor Kaźmierczak – gry planszowe Monopol Junior i Transformers, słodycze, Mikołajem jest Natalia i Nina

4.2.     Michał Markowiak – zestaw mały chemik – laboratorium chemiczne 160 doświadczeń (Dromader) lub teleskop /mikroskop Science Master (Opticon) Eksperymentalny system elektroniczny 5000 (Busch), Mikołajami są rodziny Krzemińskich i Borkowskich z Szamotuł

4.3.     Filip Goliński – figurka Walking Dead DEC150705 McFarlane Toys TV Series 9 i słodycze. Mikołajami są rodziny Krzemińskich i Borkowskich z Szamotuł

 

KLASA I-III autystyczna z upośledzeniem umiarkowanym wychowawca Ewa Grzybowska

5.1.     Piotr Przespolewski – spodnie dresowe rozmiar 164 cm, komplet skarpet rozmiar 41, – Mikołajem jest Magdalena Kolarz

5.2.     Jakub Goliński – siedzisko – pufa – worek sako. Mikołajem jest Rodzina Paczuskich z Łodzi

 

KLASA I-III  U  wychowawca Emilia Ciemcioch

6.1.     Darek Jaśkiewicz – gra Państwa-Miasta, słodycze, – Mikołajami są Michaś, Paweł i Katarzyna ze Skawiny

6.2.     Aleksander Kopeć – strażak Sam, Walkie-Talkie 2 krótkofalówki, słodycze, – Mikołajem jest Kasia z Mszczonowa

6.3.     Zuzanna Stęplewska – Natalia-lalka śpiewająca księżniczka, słodycze, Mikołajem jest Paulina Kacprzak

6.4.     Igor Kluska – samochód wojskowy lub samolot wojskowy z żołnierzami i chełmem, słodycze, Mikołajami są Kamila, Michał, Michasia i Marcin,

6.5.     Bartek Sieradzki – samolot na pilota, słodycze. Mikołajami są entuzjaści latania z SIMDESIGN.PL :)))

 

KLASA II-III  U  wychowawca Małgorzata Nowińska

7.1.     Julia Bednarek – stadnina koni zaopiekuj się mną – gra komputerowa, Sokrates 102 – gra edukacyjna dla dzieci 5-7 lat, plecak szkolny w kropki dla dziewczynki, słodycze, Mikołajami są Aleksandra i Marta Sokół-Rosłon :))

7.2.     Mateusz Łęczewski – słuchowiska dla dzieci, bajki na dvd, słodycze, Mikołajem jest Izabela Dwojak, Leszno 🙂

7.3.     Amelia Płachcińska – Disney Kopciuszek lalka  z maskotką myszką, słodycze, Mikołajem jest Marzena Cieślak

7.4.     Martyna Urbańczyk – radiomagnetofon z odtwarzaczem MP3 i gniazdem USB, słodycze, Mikołajami są Renata i Marek Strzemieczny, Wiedeń

7.5.     Maja Wiewiórska – różowy boombox (bluetooth, port USB, MP3). – Mikołajem jest Łukasz Zarzecki

 

KLASA IV-V  UB  wychowawca Aneta Mikołajczyk

8.1.     Marcin Nowak – radiomagnetofon na CD, MP3 i gniazdem USB, – Mikołajem jest Karina

8.2.     Bartosz Tomaszewski – lego Piraci z Karaibów (gra Xbox 360), słodycze, – Mikołajem jest Kinga Frelichowska i Mariusz Kopacki

8.3.     Krystian Błaszczyk – tablet, słodycze, – Mikołajem jest Iza Grzybowska :))

8.4.     Jakub Kędzia – strój bramkarza z napisem „Szczęsny” wzrost 176 (xxl), Mikołajem jest CKD Zgierz

 

KLASA IV-VI  wychowawca Anna Barylska

9.1.     Julia Haniewicz – lalka Barbie, słodycze, – Mikołajem jest Tosia i Michał:)))

9.2.     Filip Księżniak – karma dla psa PedigreePal (labrador 7 lat), karma dla kota kitekat,  słodycze, – Mikołajem jest Monika z Krakowa

9.3.     Fabian Michalski – MP4, słodycze, Mikołajami są Ewa, Zuzia i Tomasz :)))

9.4.     Dariusz Tomczak – karta pamięci 64 GB, słodycze, Mikołajem jest Marta Pakowska

9.5.     Krystian Sterna – MP4, gra Kotobirynt, słodycze, Mikołajami są Ania i Sławek Ajchsztet z Borówca k. Poznań

9.6.     Kamil Cybulski – gra na Xboxa One – Assasin’s, słodycze, – Mikołajem jest Irmina 🙂

9.7.     Roksana Łyczek – kuferek z kosmetykami (tusz do rzęs, cienie do powiek, kredka do oczu, puder w kremie), słodycze, – Mikołajem jest Monika, Katarzyna S.

9.8.     Tamara Pawlak – akcesoria do paznokci, kuferek, żel do paznokci, perfumy, słodycze, Mikołajem jest Wirginia Szymańska. Kerala SPA Aleksandrów Łódzki

9.9.     Oskar Nowak – gra planszowa Superfarmer, bajki czytane na CD (Brzechwa i Tuwim), słodycze, – Mikołajem jest Centrum Med. „Żelazna ” Warszawa

9.10.  Patrycja Bednarek – piórnik z wyposażeniem Violetty, gra pędzące jeże, słodycze. Mikołajem jest Ewa z Pragi

 

KLASA IV-VIUA  wychowawca Jolanta Bratuszewska

10.1.  Natalia Olszówka – pościel dla dziewczynki, lalka, słodycze, – Mikołajem jest Łukasz & Natalia 🙂

10.2.  Ola Kawalec – Play-Doh ciasto lina zestaw słodka kuchenka, Sand Spirit piasek kinetyczny-zestaw w walizce z narzędziami, słodycze, Mikołajami są Marysia i Antek 🙂

10.3.  Zuzia Dziugan – książka „Nowe Przygody Mikołajka”, „Bracia Lwie Serce”, „Ania czy Mania”, książki do kolorowania, kredki, mazaki, słodycze, Mikołajami są Anna i Grzegorz Kasprzak, Sulejówek

10.4.  Damian Nowosielecki – pościel w ciemnych kolorach, ręczniki, piżama rozmiar 180 cm. Mikołajem jest Mikołaj Justyna K.

 

KLASA V-VI UA  wychowawca Anna Weteska

11.1.  Sebastian Rajski – powerbank, perfumy, słodycze, Mikołajem jest Monika Bączynska-Łysiec

11.2.  Mateusz Czerwiński – radiomagnetofon na płyty CD, słodycze, Mikołajem jest Mateusz Dzietczyk z rodziną :))

11.3.  Mateusz Szczepaniak – bluza rozpinana w rozmiarze L, słodycze, Mikołajem jest Kasia :))

11.4.  Mateusz Kupis – program PC CD ROM Cliford uczy wymowy, Sokrates 101, słodycze Ptasie Mleczko Waniliowe Wedel.  – Mikołajem jest „Prowadził Ślepy Głuchego” 🙂

 

KLASA V-VI UB wychowawca Małgorzata Komorowska

12.1.  Paulina Beta – pościel w gwiazdki i płyta CD zespołu Power-Play, Mikołajami są Marysia i Antek 🙂

12.2.  Krystian Ciesielski – dresy sportowe wzrost 164 cm, Mikołajem jest Joanna ze Zgierz

12.3.  Łukasz Kowalski – pościel w kucyki Pony i małe autko
z sygnałem dźwiękowym, – Mikołajem jest Tosia i Michał :)))

12.4.  Aleksandra Marzec – pościel i torba z  LUNA  My  Little Pony, – Mikołajami są Jasio i Kubuś z Warszawy 🙂

12.5.  Kacper Frątczak – plecak młodzieżowy BP-06 MTV EQALIZER /sklep internetowy Plecaki.pl/, Mikołajami są Kasia i Robert Miklosik z 9-miesięcznym synkiem Mikołajem Poznań 🙂

12.6.  Dagmara Pakuła – torba RED POZIOMKA /kosmetyczka kufer torba dla dzieci/, kredki Bambino PEPPA, gra edukacyjna, Mikołajami są Anna i Artur Barełkowscy

12.7.  Kacper Zuchora – firmowe buty sportowe rozm. 43. – Mikołajem jest Monika Forysiak z Marek 🙂

 

KLASA I-II  GIMNAZJUM  wychowawca Ewa Gembka

13.1.  Daria Alagierska – MP4, słodycze, – Mikołajem jest Lucyna z Wałbrzycha

13.2.  Damian Balcerzak –  głośnik bezprzewodowy „JBL”, słodycze, Mikołajem jest Natalia Pstrokońska :))

13.3.  Tomek Makowski – dres XL (spodnie i bluza) Widzewa, słodycze, Mikołajem jest Jacek Sobieraj

13.4.  Kuba Opora – buty sportowe rozmiar nr 43, – Mikołajem jest Monika Forysiak z Marek 🙂

13.5.  Patryk Rosiak – głośnik bezprzewodowy „JBL”, słodycze, Mikołajem jest Natalia Pstrokońska :))

13.6.  Michał Stachowiak – słuchawki bezprzewodowe + radio, słodycze, – Mikołajem jest 370studio

13.7.  Kamil Tarnowski – MP4, słodycze, – Mikołajem jest Mariusz Maluski , Kanada

13.8.  Patrycja Barylska – zestaw hybrydowy manicure efekt lustra,  – Mikołajem jest Karolina Tetla ze Studzionki :))

13.9.  Patrycja Ircha – zestaw kosmetyków do makijażu, słuchawki Microsoft do telefonu, słodycze, Mikołajami są Uczniowie klasy VI B SP. 24 SPO Warszawa z panią Marzeną Derejko :))

13.10.Dawid Kachelski – głośnik bezprzewodowy „JBL”, słodycze, Mikołajem jest Natalia Pstrokońska :))

13.11.Milena Kowalska – zestaw kosmetyków do makijażu, słodycze, – Mikołajem jest Karolina Miżyńska , Zgierz

13.12.Mateusz Potakowski – gra PC Grand Theft Auto IV, słodycze, Mikołajem jest Ania

13.13.Krystian Wielec – zegarek wodoodporny np. Vershold, słodycze. – Mikołajami są Kasia i Piotr Kobylińscy

 

KLASA III GIMNAZJUM  wychowawca Beata Kosmalska

14.1.  Daria Sieradzka – srebrna biżuteria: łańcuszek z literką „D” bransoletka, słodycze, – Mikołajem jest Domi i Wojt

14.2.  Patrycja Maruszak – akcesoria do paznokci żelowo-hybrydowych (lampa, żel, lakiery, paznokcie), słodycze,  – Mikołajem jest Agnieszka Ciechanowska z Warszawy 🙂

14.3.  Patrycja Wolnicka – akcesoria do paznokci żelowo-hybrydowych (lampa, żel, lakiery, paznokcie), słodycze, – Mikołajami są Anna i Julia z Niemiec 🙂

14.4.  Piotr Izydorczyk – bluza z kapturem zakładana przez głowę Nike (szara, rozmiar S), słodycze, Mikołajami są Mirek, Renata i Klaudia, Wiedeń 🙂

14.5.  Paulina Smoługa – dresy (spodnie+bluza) rozmiar L, słodycze, – Mikołajami są Mirosław i Jolanta Kaczmarek

14.6.   Ewa Michalska – NIKE DOWNSHIFTER 5 buty do biegania damskie (rozmiar 38), słodycze, Mikołajem jest Magdalena, Tychy

14.7.   Sebastian Michalski – buty sportowe do biegania (rozmiar 39-40), perfumy Home sport, – Mikołajem jest Anna Nagórska z Rodziną :)))

14.8.  Angelika Braun – akcesoria do paznokci żelowo-hybrydowych (lampa, żel, lakiery, paznokcie), słodycze, – Mikołajami są Anna i Julia z Niemiec 🙂

14.9.   Adrian Tomczyk – do laptopa myszka dla gracza Everest  SM 790 czarna LED 3200 dpi, podstawka do laptopa chłodząca, pendrive, naklejki skórka skin do laptopa, – Mikołajami są Asia i Damian 🙂

14.10.Kamil Sowicki – plecak ze słodyczami. – Mikołajem jest Mateusz z Dobrodzienia i Radek z Chorzowa

 

KLASA III GIMNAZJUM UA wychowawca Agnieszka Kierbedź

15.1.   Paulina Jędrzejczak – perfumy o delikatnym zapachu, bransoletka dł. 22 cm, słodycze, Mikołajem jest Joanna z Zgierza

15.2.   Aleksandra Stolarczyk – perfumy o słodkim zapachu, łańcuszek, słodycze, – Mikołajem jest Agata Wesołowska z synkiem Szymonkiem

15.3.   Alicja Semenowicz – komplet ręczników 50×90, 70×140, kapcie damskie rozmiar 36 (np. króliczki Deichmann), słodycze. – Mikołajem jest Agata Wesołowska z synkiem Szymonkiem

 

KLASA  III  GIMNAZIUM UB  wychowawca Ewa Wolska-Siech

16.1.   Piotr Siela – dres sportowy rozmiar 186 cm (XL), słodycze, – Mikołajem jest Bożena Wrona

16.2.   Wioletta Kowalczyk – aparat fotograficzny, słodycze, Mikołajami są Iwona Krakowiak-Romaniuk z mężem

16.3.   Kinga Rudzicka – duże słuchawki, słodycze, – Mikołajem jest Katarzyna Purys :))

16.4.   Julia Siedlecka – duże słuchawki, słodycze, – Mikołajem jest Katarzyna Purys :))

16.5.   Dominika Jędrzejczak – duże słuchawki, słodycze. – Mikołajem jest Katarzyna Purys :))

 

KLASA I-II  ZAWODOWA  Kucharz wychowawca Izabela Mazurkiewicz

17.1.   Damian Rogalski – przenośny głośnik USB MP3 SD bluetooth, słodycze, – Mikołajem jest Bożena Tomczak z Ozorkowa 🙂

17.2.   Justyna Stawińska – biżuteria srebrna (łańcuszek kolczyki), słodycze, – Mikołajem jest Basia z Katowic :))

17.3.   Magdalena Sieradzka – torba sportowa Nike (średnia), słodycze, Mikołajami są Mirek, Renata i Klaudia, Wiedeń 🙂

17.4.   Michał Broniewski – przenośny głośnik USB MP3 SD bluetooth, słodycze, – Mikołajem jest Zespół Szkół nr 1 w Zgierzu :))) Brawo dzieciaki!!!

17.5.   Przemysław Tomczak – gra  „5 sekund”, słodycze, – Mikołajami są Kasia i Kuba :))

17.6.   Adrian Tomczak – film „Jurasic Wold”, słodycze, Mikołajami są Aleksandra, Bożena, Bartłomiej Michalak i Marcin Jaroszewicz

17.7.   Damian Stasiak – „gra w życie”, słodycze, – Mikołajem jest Ania :))

17.8.   Małgorzata Zarzycka – „Party time” – zabawna gra nie tylko słowami, słodycze, Mikołajami są Mikołaj i Piotr :))

17.9.   Ewelina Pawlak – RED 7 – gra karciana, słodycze – Mikołajem jest Dorota Kowalkowska z dziećmi

 

KLASA I PDP  wychowawca Izabella Rogowska

18.1.   Krzysztof Kaleta – bluza 4F LONGSLEEVE MĘSKI TSML 206 (średnioszary melanż rozmiar M), słodycze,  – Mikołajem jest JuPla 🙂

18.2.   Marcin Milczarek – bluza z kapturem niebieska (rozmiar M), słodycze, Mikołajem jest Ania

18.3.   Patryk Ferenc – syntezator zabawkowy, słodycze,  Mikołajem jest Monika N. z Łodzi

18.4.   Bartek Przybylak – lampka nocna-lampka wodna z rybkami lub lampka-kula plazmowa, słodycze, Mikołajami są Renata i Marek Sikora, Kępno 🙂

18.5.   Arkadiusz Zieliński – sweter (może być rozpinany) rozmiar S wzrost 178 cm kolor niebieski lub szaro-niebieski, słodycze, Mikołajem jest rodzina Fijałkowskich

18.6.   Damian Bagiński – bluza lub sweter rozmiar M, słodycze. – Mikołajem jest Tosia i Michał:)))

 

KLASA II-III ZAWODOWA OGRODNIK  wychowawca  Jarosław  Dawid

19.1.   Kamil Barański – puzzle 160 elementów, słodycze, – Mikołajem jest Asia Baraniak Śrem :))

19.2.   Sebastian Szymczak – buty sportowe Adidasy (rozmiar 45), słodycze, – Mikołajem jest Klasa 1G SPK im. K.Jagiellonki przy Ambasadzie RP w Sztokholmie 🙂

19.3.   Kamil Walczak – bluza sportowa Adidas (rozmiar L), słodycze, – Mikołajami są Dominika, Bartek i Kuba 🙂

19.4.   Ewelina Pawlak – bluza Nike z kapturem (rozmiar XL), słodycze, – Mikołajem jest Fundacja 1+

19.5.   Tomasz Kosmalski – maszynka do strzyżenia włosów, słodycze, Mikołajami są Kasia i Bartek

19.6.   Monika Kujawa – słuchawki Sharkoon Shark Zone H10 dla graczy, słodycze. Mikołajem jest Kasia Kawka

 

KLASA  II-III PDPA wychowawca Małgorzata Basta

20.1.   Małgorzata Semenowicz – MP3 z słuchawkami, słodycze, – Mikołajem jest Lucyna z Wałbrzycha

20.2.   Katarzyna Janiszewska – damski zegarek, słodycze, Mikołajem jest Monika Bączynska-Łysiec

20.3.   Kamil Sterkowiec – duże słuchawki, słodycze, Mikołajem jest Ewa Urban

20.5.   Daria Wieczorek – radiomagnetofon z odtwarzaczem MP3 i gniazdem USB, słodycze. Mikołajami są Jacek, Karolina i Laura z Bristolu :))

 

KLASA III  ZAWODOWA  KUCHARZ  wychowawca Kalina Szymczyk

21.1.   Paweł Kołodziejczak – głośnik bezprzewodowy przenośny bluetooth „JBL”, słodycze, – Mikołajami są Asia, Paweł i Aniela Borys

21.3.   Kasia Trojak – łyżworolki rozmiar 38, słodycze, – Mikołajami są Grażyna i Włodek

21.4.   Ewelina Stańczykowska – słuchawki SONY Czarne-najtańsze, słodycze, – Mikołajem jest Asia Baraniak Śrem :))

21.5.   Magda Łapkowska – buty firmowe (rozmiar 40), słodycze, – Mikołajami są Magda, Artur, Hania i Filip 🙂

21.6.   Aleksandra Alfinska – buty firmowe (rozmiar 38) czarno-białe, słodycze, – Mikołajem jest Szkółka Roślin Ozdobnych „Clematisy”

21.7.   Paulina Banasiak – kosmetyki, perfumy damskie, słodycze, Mikołajem jest Daria

21.8.   Karolina Rosiak – gra Sudoku, słodycze, Mikołajem jest Ania Jabłońska

21.9.   Damian Purzycki – gra Scrable, słodycze – Mikołajem jest Ania z Katowic :))

 

KLASA  III  PDP  B   wychowawca  Bożena Ziętek

22.1.   Karol Kosmowski – kurtka puchowa z kapturek (rozmiar L), w kolorze niebieskim, czapka z szalikiem, słodycze, Mikołajami są Natalia, Kamil i Wojtuś z Kępna

22.3.   Łukasz Bloch – kurtka puchowa z kapturem bez ściągacza w kolorze czarnym, czapka i szalik, słodycze,   Mikołajem jest Julia Łakomska

22.4.   Paweł Kotte – torba sportowa Nike, słodycze, Mikołajami są Ewa, Zuzia i Tomasz :)))

22.5.   Kamil Nowicki – stolik na organy (organy mają rozmiar 63×20), piżama (rozmiar XXL) wzrost 185, słodycze, Mikołajem jest „Tax Team”

22.6.   Dominik Nowicki – kozaki zimowe, buty sportowe (rozmiar 44), słodycze, – Mikołajem jest Szkółka Roślin Ozdobnych „Clematisy”

22.7.   Natalia Adamczewska – radiomagnetofon CD, MP3, słodycze. – Mikołajem jest Bożena Wrona

 

WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU

23.1.  Oliwia Kiciak – zestaw klocków LEGO – wóz strażacki, Mikołajem jest Mikołaj 🙂

23.2. Jarosław Wiśniewski – zdalnie sterowalny czołg.   Mikołajem jest Justyna Walenta Cholewa 🙂

23.3. Samuel – ciasto lina Play Doh lub klocki Lego Duplo – Mikołajem jest Emilia Udič z rodziną

23.4. Maja Przespolewska – gry edukacyjne ( dużo obrazków mało tekstu ) może być w języku angielskim – Mikołajami są Mari i Maciek 🙂

23.5. Hubert Piątczak – gra Twister, piżama na 122 cm – Mikołajami są Mari i Maciek 🙂

 

POZOSTAŁE DZIECI

17.10. Marietta Kowalska – zestaw do przedłużania włosów, słodycze. – Mikołajem jest Mikołaj 🙂

20.4.   Agnieszka Wachowicz – statyw do organów typ MP-2054 (zapytaj emailem o statyw) i pokrowiec, słodycze, – Mikołajem jest KOD Żoliborz, Bielany i Powiaty Zachodnie :))

20.6.  Michał Pisera – Gra na konsole X-BOX 360 „Lego Marvel Avengers lub Lego Star Wars Przebudzenie Mocy” – Mikołajem jest Ania 🙂

21.2.   Damian Kosiewicz – głośnik bezprzewodowy przenośny bluetooth „JBL”, słodycze, – Mikołajem jest Społeczność Pruszcza Gdańskiego :)))

22.2.   Artur Bacherka – głośnik tuba Tesco czarna okrągła, słodycze, – Mikołajami są Iza i Marcin z Poznania 🙂

23.61. Martynka Tomczyk – różowy aparat fotograficzny z kartą pamięci, słodycze – Mikołajami są Arletta i Mariusz 🙂

23.62. Dorotka Tomczyk – prosty komputer stacjonarny bez monitora, z Windowsem, (może być używany) słodycze  – Mikołajem jest Rodzina z Wrocławia :))

23.13 Helenka Tomczyk – tablet + słodycze – Mikołajami są Agata i Piotr z Głowna :))

 

Dzieci spoza Ośrodka:

23.7. Sandra Tomczyk – prosty laptop lub tablet, słodycze  – Mikołajem jest Mikołaj 🙂

prezent prosimy wysłać na adres ośrodka w Zgierzu

23.8. Wiktorek Szulc – motor do składania z klocków Lego i małe metalowe samochodziki oraz słodycze – Mikołajem jest „Stowarzyszenie motocyklowe WILD BOARS East Chapter” :)))
prezent prosimy wysłać na adres:
Urszula Szulc
Bielawy 87
83-304 Przodkowo

23.9. Grześ Szulc – wędka oraz akcesoria wędkarskie, słodycze – Mikołajem jest „Stowarzyszenie motocyklowe WILD BOARS East Chapter” :)))
prezent prosimy wysłać na adres:
Urszula Szulc
Bielawy 87
83-304 Przodkowo

23.10. Klaudia Szulc – kuferek z kosmetykami do makijażu oraz słodycze  Mikołajem jest Justyna Walenta Cholewa 🙂
prezent prosimy wysłać na adres:
Urszula Szulc
Bielawy 87
83-304 Przodkowo

23.11. Wiktoria Flisikowska – Kolorowe rzepy + słodycze Mikołaj są Justyna i Konrad – wspaniała ekipa z Żar :)))
Prezent dla Wiktorii prosimy wysłać na adres:
ul. Prokowska 23
83-300 Kartuzy.

23.12. Szymek Flisikowski – HASBRO TONKA CHUCK WARKOCZĄCA GADUŁA + słodycze – Mikołajem jest Lenka Raczyńska z Rodzicami :)))
Prezent dla Wiktorii prosimy wysłać na adres:
ul. Prokowska 23
83-300 Kartuzy.

23.14. Tomek Markowski – Klocki Lego Minecraft Jaskinia i pluszak Minecraft Kliper (jako przytulankę do szpitala) + słodycze  Mikołajami są Kasia, Iwona i Błażej z Żar :))
prezent prosimy wysłać na adres:
Jasia Markowska
ul. Widna 10b/18
81-649 Gdynia Witomino

12.15. Arek Markowski – piłka Adidasa + kosmetyki Adidas dla 15latka Mikołajami są Jessica, Kasia, Andrzej i Tomek z Żar :))
prezent prosimy wysłać na adres:
Jasia Markowska
ul. Widna 10b/18
81-649 Gdynia Witomino

 


 

Możemy wspomóc dzieci i Ośrodek wpłacając dowolne,
nawet małe sumy pieniędzy na KONTO RADY RODZICÓW SOSW ZGIERZ z dopiskiem 

„Akcja ZOSTAŃ MIKOŁAJEM”.
Nr 07 8783 0004 0110 9775 2001 0001

 

Dziękujemy za wszystkie wpłaty na konto Ośrodka!!!!

 

1424455_555601601182698_1801577708_n-e1413889224904